خدمات کلینیک یلدا

خدمات ما

کلینیک تخصصی لیزر و زیبایی یلدا مفتخر است با بهر گیری از نیروی متخصص و با تجربه در زمینه لیزر و زیبایی خدمات زیر را به مشتریان عزیز ارائه نماید

لیزر موهای زائد

از بین بردن موهای زائد بدن از دیرباز مورد توجه پزشکان متخصص زیبایی و عموم مردم بوده است. روشهای قدیمی مانند تراشیدن یا . . .

مشاهده جزییات

میکرونیدلینگ

از روش های درمانی و زیبایی می باشد که با تولید کلاژن جهت درمان مشکلات پوستی بکار میرود. این روش به عنوان درمان القای کل . . .

مشاهده جزییات

میکرودرمی

میکرودرمی روش درمانی زیبایی است که طی این فرآیند بالاترین لایه پوست توسط متخصص با کمک وسیله دستی کوچکی تراشیده می شود.  . . .

مشاهده جزییات

هیدرودرمی

هیدرودرمی روشی بدون درداست که اساسا به علت عدم استفاده از کریستال با میکرودرمی متفاوت می باشد. ابزار دستی حاوی محلول س . . .

مشاهده جزییات

مزوتراپی

مزوتراپی یک روش درمانی تزریقی است که هم برای رفع ریزش موها و هم برای جوانسازی صورت انجام می شود. این روش که می توان آن . . .

مشاهده جزییات

پارافین تراپی

پارافین همان ماده‌ی بی‌رنگ، جامد و سفیدی است که از هیدروکربن اشباع‌شده ساخته می‌شود. از پارافین در مراکز ماساژ، اسپا و . . .

مشاهده جزییات

خالبرداری با لیزر

اکثر خالها تجمع سلول های رنگدانه ای به نام ملانوسیت هستند. درون ملانوسیت ها ماده ی رنگی به نام ملانین تولید می شود ورنگ . . .

مشاهده جزییات

برداشتن لکه های قهوه ای پوست

امروزه به کمک لیزر های پیشرفته که به طور تخصصی بر روی رفع لک و ضایعات پوستی کار می کنند توانسته ایم بسیاری از لکه های پ . . .

مشاهده جزییات

لاغری با کویتیشن

دستگاه کویتیشن با تولید امواج اولتراسونیک که فرکانس پایین و شدت بالایی دارند) 20 تا 40 کیلو هرتز(، در بافت چربی لرزش ای . . .

مشاهده جزییات

تزریق ژل و بوتاکس

امروزه در کشورهای اروپایی از ترکیبات تزریقی متعددی جهت رفع چروک یا افزایش حجم اعضای بدن استفاده می شود که متاسفانه در ج . . .

مشاهده جزییات

پاک کردن تاتو

هر تاتویی زیبایی های خاص خودش را دارد اما تمام زیبایی ها پس از مدتی برای ما عادی و یکنواخت می شوند و شاید تمایل داشته ب . . .

مشاهده جزییات

میکروپیگمنتیشن و بلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرواصطلاحی است که این روزها زیاد به گوش میرسد . تعداد خانم هایی که بخاطر ابروهای کم پشتِ نازک دائم مجبورن . . .

مشاهده جزییات

پلاسما جت

پلاسما جت نام نوعی تکنیک ایمن جوانسازی پوست است که به وسیله دستگاهی به همین نام انجام می شود .

مشاهده جزییات